Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada sorularınıza cevap bulabilirsin.

Mail Ulaşamama Sorunu.
Siparişinizde kullandığınız mail adresinize boyuzatmataktikleri.com sitesinden “Tebrikler! Kaydın Tamamlandı!” başlıklı giriş bilgileri göndermektedir. Bazen bu mailler “Spam” ya da “Gereksiz E-posta” klasörüne düşebiliyor. O klasörleri kontrol etmenizi ve “Spam değil” ya da “Gereksiz değil” olarak işaretlemenizi tavsiye ediyoruz.

Sisteme Kayıtlı olanlar için;

Mail adresine gönderilmiş olan “Tebrikler! Kaydın Tamamlandı!” maili içerisinde belirtilmiş olan kullanıcı adını ve şifreni doğru girdiğinden lütfen emin ol. Eğer yine de bir sorun yaşıyorsan aşağıdaki formdan bunu bize bildirebilirsin.

Sisteme Kayıtlı Olmayanlar için;

Boy Uzatma Taktikleri programına katılmak için alttaki adrese tıkla. Ödemeni yaptıktan hemen sonra giriş bilgilerin mail adresine gönderilecek. O bilgilerle giriş yaparak hemen programa başlayabilirsin.

Giriş yaptıktan sonra https://but.boyuzatmataktikleri.com/giris-yap/profili-duzenle/ linkine tıkla. Şifre değişiminde hata veriyorsa bize bunu bildir hemen düzeltelim. Bildirirken e-posta adresini ve ismini belirtmende işlemler daha hızlı olacaktır.

Giriş yapmadan şifre değişimi için Giriş Yap sayfasında Şifrenizi mi unuttunuz? linkine tıklayarak yeni bir şifre e-posta adresine isteyebilirsin.
Şifre gelmiyorsa spam ya da gereksiz e posta klasörünü kontrol et.
Yine de yoksa bana info@boyuzatmataktikleri.com teknik destek hattımızdan iletişime geç

Hayır, her seferinde şifre girmene gerek yok. Giriş esnasında “Beni Hatırla” kutucuğunu işaretlersen (o cihazından her girişinde) sistemin seni hatırlamasını sağlayabilirsin.

Hayır. Kullandığın cihazın web tarayıcısını kullanmanı tavsiye ediyoruz. Sistemimiz web tabanlıdır. Mail içinde linke tıklaman sonucu kullandığın mail programın içinden açmaya çalışacaktır. Bu da web tabanlı sistemlerde sorun oluşturuyor. Google Chrome ya da Safari gibi tarayıcı kullanıyorsan https://but.boyuzatmataktikleri.com/ adrese tıkla ve ana ekranına kaydet. Böylece her zaman elinin altında olur.

Giriş yapmadan önce giriş bilgilerini girdikten hemen sonra Beni Hatırla kutucuğunu işaretlemeni tavsiye ederim.

Sana ait olan kitapların ve hizmetlerin başkaları tarafından kullanılmaması için uygulanan güvenlik ayarıdır. Her üye için cep telefonu, tablet ve PC/Laptop cihazları için belirlenmiş sabit bir kota bulunmaktadır. Bu kota her yeni günde yenilenir.
Satın aldığın ürün sana aittir. Paylaşmak hoş olmaz.

İki sebebi olabilir;

1-Hesabının açılmamış olması

2- Teknik hata

1-Hesabım Yok;

Hesabın olması için https://boyuzatmataktikleri.com adresinden ödemeni yaparak hemen bir hesap açabilirsin.

2-Teknik Hata;

Kitapların belli bir süreyle sınırlı değildir. Ömür boyu okuma hakkına sahipsin. Fakat buna rağmen “Ana Sayfa” bölümünde satın aldığın kitaplar görünmüyorsa teknik bir sorun olmuştur. info@boyuzatmataktikleri.com mail adresimizden bunu bize bildirirsen bu sorunu hemen çözeriz.

Çünkü satın almış olduğun kitaplar indirilebilir pdf değil. Yeni nesil Web-PDF.

Amaç; güvenliğini sağlamak. Kişisel bilgilerini kötü niyetlilere ifşa etmemek.

Cihaza indirilebilir ürünlerde pek çok güvenlik sorunu mevcut olabiliyor. Bu da hem ürün satıcısına hem de alıcısına yasalar karşısında ciddi sorumluluklar yüklüyor. Çok teferruatlı bir konu bu ama kısaca şunu söyleyebiliriz ki indirilebilir dosya biçimli kitaplar bazı ülkelerde yasak edilmeye başlandı bile! 1-2 yıla kalmaz pdf indirme devri bitiyor. Biz bu güvenli alana adım atan ilk markalardan biriyiz.

Eğer sen de güvenlik açıklarından önemli bir tanesini kapatmak istiyorsan hiçbir yerden hiçbir koşulda pdf indirme! Olur da bir hacker, telefonunu ya da bilgisayarını ele geçirirse elde edeceği bilgilerle sana hem maddi hem manevi zararlar verebilir.

Çünkü satın almış olduğun kitaplar basılı yayın değildir. Yeni nesil Web-PDF.

Dilediğin yerde kimsenin farkında olmadan açıp okuyabilmen için sistemimizde bulunan tüm kitaplar e-kitap olarak WPDF şeklindedir.
Web PDF sistemi biz keşfettik ve okuyucularımıza basılı yayına kargo bekleme süresini sıfırladık. Ağaçları seven bir topluluğuz.

İletişim

Sorularınızı Cevaplamayı Seviyoruz!

Lütfen önce üstteki cevapları incele.

Soruna cevap bulamadıysan info@boyuzatmataktikleri.com mail adresimiz ile sorunu bana gönder.

En kısa sürede sorunu cevaplayacağız. (11:00 17:00 arası yoğunluk durumuna göre hemen cevaplıyoruz.)

Bize Mail Gönderin

Email yoluyla iletişime geçmek istiyorsanız
info@boyuzatmataktikleri.com
adresimize tıklayarak email gönderebilirsiniz. 

Adresimiz

Efeler Mah Atatürk Bulvarı Eylem Sitesi 71/12
Didim
Aydın

Tel: 02568131687

Ana Sayfa

Teknik Destek

Profilin

BUT Kitabı

Doğru Beslenme Kitabı

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.